KARDINAD

RULOOD

MARKIISID

VÄLISED KARDINAD

TURVAKARDINAD

UKSED

Polaris koos soojendiga

Polaris poolkassettmarkiis

Terrassimarkiis Polaris on Finessi edasiarendus, markiisile on standardis lisatud kangarulli kaitsev poolkassett. Kokkukerituna paikneb kangas kassetti sees ja on tänu sellele kaitstud ilmastikutingimuste eest. Pikeneb oluliselt ka kanga eluiga ja kangas püsib paremini puhtana.  See katab vahe seina ja kasseti vahel vähendades vihmavee läbijooksu seina ja markiisi vahelt. Poolkassettmarkiisid Polaris tarnitakse alati varustatuna puldist juhitava elektriajamiga. Lisavarustusena saab elektriajamile lisada tuuleanduri mis sulgeb markiisi tugeva tuule korral. Markiisi suurim võimalik laius ühes osas on 7 meetrit, suurim väljaulatus seinast aga kuni 3,6 meetrit. Konstruktsioonidel on võimalik valida kahe värvitooni vahel: helehall RAL7035 või antratsiithall metallik. Kangaste põhivalikus on on ca. 50 kangast, lisatasu eest lisandub valikusse veel 150 kangast.

Terrassimarkiisi juhtimiseks saab valida väntajami või elektriajami.
Meie pakutavad terrassimarkiisid on testitud vastavalt DIN EN 13561 normidele ning omavad tuulekindluse klassi 2, garanteeritud vastupidavus tuultele kiirusega kuni 10,4m/s,  mudelid Finess ja Polaris ulatusega kuni 3,1meetrit omavad isegi tuulekindluse klassi 3, garanteeritud vastupidavus tuultele kiirusega kuni 13,5m/s!

Markiisikangad

Markiisikangad, mida pakume, on Saksamaal toodetud Swela Sunvas ja  Sunsilk  kõrgtehnoloogilisi polüesterkangad, mille vastupidavus ilmastikutingimustele ning  päikesekiirgusele on täiesti omaette klassist – ka erksad värvid püsivad aastaid märkimisväärselt pleekimata.

Värvide pleekimiskindlus skaalal 1…8,  kus 8 on parim võimalik, on Swela kangastel 7-8. See on saavutatud ainulaadset patenteeritud värvimistehnoloogiat kasutades, kus teatud temperatuuril kanga ja värvi molekulid ühinevad ning värv moodustab kangaga ühtse terviku.

Samuti on ainulaadne kangaste nanotehnoloogilise lahusega immutatud pind, mis on nii kergelt puhastatav, et selleks piisab isegi tugevamast vihmasajust. Kõik meie pakutavad markiisikangad on vee- ja venimiskindlad. Kanga kuju taastuvusvõime väljavenimise korral on kuni 98%, sellele näitajale ei saa ükski teine markiiiskangas isegi ligilähedale. Kangaste vastupidavuseks keskmise intensiivsusega kodukasutuses loetakse 10+ aastat.

Küsi pakkumist