KARDINAD

RULOOD

MARKIISID

VÄLISED KARDINAD

TURVAKARDINAD

UKSED

AEG56 Pronks

AEG56 RAL7016 – antratsiithall

AEG56 valge

AEG56 klaasfassaadil

Turvakardinad AEG56

Rullitavad turvakardinad AEG56 valmistatakse survepressitud alumiiniumprofiilidest. Pinnaviimistlus on naturaalse alumiiniumi tooni anodeering, kuid võimalik on profiilide värvimine kõikides RAL-värvikaardil olevates toonides.

Avadega profiilidest AEG56 valmistatud rullitav turvakardin on mõeldud kasutamiseks väikeste ja keskmiste avade kaitsmiseks sissemurdmise ja vandalismi eest paikades, kus ei ole vajalik piirata nähtavust.

Avadega profiilides turvakardinate enamlevinud kasutuskohtadeks on kaupluste vaateaknad ja kaubanduskeskuste müügiboksid.

Turvakardinad juhtimiseks kasutatakse vänt- või elektriajamit. Väntajami korral võib turvakardin olla suurusega kuni 4m2. Elektriajamit saab juhtida klahvlüliti, võtmega lüliti või distantsjuhtimispuldiga. Klahv- ja võtmega lüliti on turvalisuse tagamiseks dead-man tüüpi, see tähendab, et turvakardin liigub seni kuni lülitit hoitakse vajutatuna. Distantsjuhtimispuldi korral on lülitus impuls-tüüpi, see tähendab, et nupuvajutusel sõidab turvakardin automaatsel eelnevalt seadistatud lõppasendisse. Seetõttu on eriti oluline enne nupuvajutust veenduda, et turvakardina liikumisteel ei oleks takistusi, ning mitte lahkuda turvakardina juurest enne, kui see on lõppasendis peatunud ! Vajadusel saab elektriajami ühendada juhtbloki abil olemasolevate nõrkvoolusüsteemidega, näiteks kaardisüsteemi ja tuletõrjeautomaatikaga.

Max.laius välistingimustes 4000mm, sisetingimustes kuni 7000mm, profiile jätkates isegi kuni 9000mm.

Küsi pakkumist