KARDINAD

RULOOD

MARKIISID

VÄLISED KARDINAD

TURVAKARDINAD

UKSED

Allusion kardin

Uus süsteem kardinamaailmas on Allusion kardin, nn. kangas-lamellkardin. Välimuselt korrektne, ühtlase lainelise vabalt langeva kangaga, kuid siiski lamellkardina süsteemile rajatud uus lahendus.

Allusion kangas-lamellkardin on uus populaarsust koguv aknakatte trend. See on 2-klassikalise aknakatte liitmisest sündinud lahendus: lainelise vabalt langeva tekstiilkardina juhtimine lamellkardina süsteemiga. Kanga nn. lained katavad teineteist ja moodustavad visuaalselt ühtse katkematu pinna. Lamellkardinale omaselt saab reguleerida valguse läbilaskvust vertikaalselt: kinnises asendis on kanga kiht 2-kordne ja valgust pääseb läbi vähem, avatud kujul on kangas 1-kordne ja valgust pääseb tuppa rohkem.

Kangas-lamellkardina eelised:

Mugav käsitleda- juhtimiseks on nöör või kett

Privaatsus- võimalik moodustada läbipaistmatu aknapind

Funktsionaalsus- kangast ribade vahelt säilib läbipääs. Hea lahendus elutoast terrassile liikumiseks kardinat akna eest liigutamata.

Lihtne hooldada- Kangas on mustust hülgav, vajadusel saab ribad süsteemilt eemaldada ja pesta 40*C juures käsipesu režiimil.

Turvaline- juhtimisnööri kinnitusvõimalus lapselukk süsteemiga

Praktiline- ühele kardinasiinile on võimalik tellida erinevate kõrgustega kangaribad

Hetkel on valikus 6 pastelset kangatooni. Lisaks täiesti ühevärvilisele lahendusele saab erinevaid toone vertikaalselt omavahel varieerida.

Küsi pakkumist