KARDINAD

RULOOD

MARKIISID

VÄLISED KARDINAD

TURVAKARDINAD

UKSED

Pendeluks PC5 VI

FENDOOR – pendeluksed

FENDOOR – pendeluksed

* takistavad külma õhu sissevoolu ja säästavad energiat
* isoleerivad tolmu, niiskust ja müra
* on turvalised hea läbipaistvuse tõttu
* võimaldavavad termiliselt mugavad töötingimused ukse lähedal
Tüüpilised kasutuskohad
* kaupluste tööstusettevõtete lao- ja tootmisruumid
* jahe- ja külmlaod
* toiduainetööstuse ettevõtted
* laadimisruumide tuulekojad

FENDOOR-pendeluksed on suurepäraste omadustega. Konstruktsioon ja valmistusmaterjalid on kõrge kvaliteediga. Ainulaadne karkassi konstruktsioon ja ukseplaadi kinnitusviis tagavad õhutiheduse, kerguse ja vastupidavuse. Valmistusprogrammi kuulub suur valik uksi ja kõk praktiliselt esinevad mõõtmed. Kasutatavad materjalid vastavad ka toiduainetööstuse kõrgetele hügieeninõuetele nii oma omaduste kui ka pestavuse osas.
Isesulguvad pendeluksed on lahti ainult nende kasutamise ajal. Nad vähendavad küttekulusid ning kaitsevad külma ja tuuletõmbe eest. Töömugavus kasvab ja transportimine kiireneb.
FENDOOR-pendeluksed sobivad liiklemiseks laaduriga, hark- või rulltõstukiga ning jalgsi. Ka konveierid ja juhtrööpad võib juhtida läbi pendeluste.
FENDOOR-pendeluksed on turvalised oma elastsete ukseplaatide tõttu ja nad kaitsevad tuuletõmbuse eest paremini kui õhkkardin.

Konstruktsioon
FENDOOR- pendeluste konstruktsioon on välja arendatud enam kui 15 aasta jooksul saadud valmistus- ja kasutuskogemuste põhjal. Tootearendus on toimunud koostöös kasutajatega ja nende nõudmisi arvestades.
FENDOOR-pendeluksel on mitmeid eeliseid võrreldes teiste tavaliste pendelustega. Selle ukseplaati kandva karkassi moodustab tugev anodeeritud alumiiniumist karpprofiil, mille sees on hooldust mitte vajav sulgur. Ukse pöördemoment on kergesti reguleeritav ilma ust eemaldamata.
Karkassi mass on ainult pool tavalisest profiilterasest keevitamise teel valmistatud karkassist, tugevuse ja jäikuse suhtes ei ole aga järeleandmisi tehtud.
Kergusest tulenev inertsi vähenemine alandab eriti laadurite kasutamisel hingedele ja ukseplaadile rakenduvat koormust ja kulumist. Ukse karkass on sileda pinnaga ja kergesti puhastatav ning ei roosteta. Selle võib vajaduse korral tarnida ka õhukesest roostevabast terasest plaadiga kaetult. Pöördevedrumehhanism ja pinnale paigaldatud hinged on standardse tarne korral tsingitud terasest. Need võib tarnida ka kuumtsingitult või roostevabast terasest valmistatuna.

Uste plaadikonstruktsioonid
L Transflex L
K Transflex K (külmkambritesse)
V Transflex V
MLM Texaflex-ülaosa, Transflex L-aknariba ja Texaflex-alaosa, mille standardne kõrgus on 1200mm. Aknariba kõrgus valitav
MI Texaflex-plaat Transflex L-akendega. Akna alumise ääre standardne kõrgus on 1200 mm. Akna suurus valitav
LM Transflex L-ülaosa ja Texaflex-alaosa, mille standardne kõrgus on 1200 mm

Avanemisnurk
Standardne FENDOOR-pendeluks avaneb vähemalt 90? mõlemas suunas olenevalt uksepiida/seina paksusest. Uks tarnitakse vajadusel ka 90?/180? avanemisnurgaga.

Küsi pakkumist