KARDINAD

RULOOD

MARKIISID

VÄLISED KARDINAD

TURVAKARDINAD

UKSED

FINESS koos kandekonstruktsiooniga SYNCRA

FINESS

FINESS ja aknamarkiisid OPTIMA

Finess

Terrassimarkiisid Finess sobivad väliterrasside katmiseks nii kodudes kui ka kohvikutes. Terrassimarkiis Finess on konstrueeritud spetsiaalselt põhjamaistesse tingimustesse, arvestades siinseid muutlikke ilmaolusid. Markiisi detailid on valmistatud Norras ning kombineerituna Saksamaal valmistatud kangaga kokku pandud Soomes.

Patenteeritud kaldenurga seadmise süsteem võimaldab kanga kaldenurka muuta ilma tööriistu kasutamata ja hoiab esiprofiili sirgena ka pärast tugevaid tuuli. Esiprofiil on varustatud loodiga, lihtsustamaks markiisi loodimist pärast kaldenurga muutmist. Liigendvartes asuvad topeltvedrud hoiavad kanga pingul ka siis kui kangas on märg. Markiisi kandurid ja kaldenurgaseade on valmistatud eriti tugevast survepressitud alumiiniumist. Kõik kasutatavad metallosad on roostevabast terasest. Konstruktsioonidel on võimalik valida kahe värvitooni vahel: helehall RAL7035 või antratsiithall metallik. Kangaste põhivalikus on on ca. 50 kangast, lisatasu eest lisandub valikusse veel 150 kangast.

Ühes tükis valmistatud Finess terrassimarkiisi suurim laius on 7m ja ulatus 3,6m, soovi korral saab markiise järjestikku ühendades valmistada ka kuni 18m laiuse markiisi. Saavutamaks täielikku veekindlust ja et vesi kangale ei koguneks, on markiisi soovituslik laskumisnurk  25cm, 3,6m ulatuse korral 30cm ulatuse meetri kohta.

Lisavarustusena pakume markiisi katteprofiili mis kaitseb seinale paigaldatud markiisi kokkukeritud asendis ilmastikutingimuste eest ning katab ka vahe seina ning kangarulli vahel.

Terrassimarkiisi juhtimiseks saab valida väntajami või elektriajami.
Meie pakutavad terrassimarkiisid on testitud vastavalt DIN EN 13561 normidele ning omavad tuulekindluse klassi 2, garanteeritud vastupidavus tuultele kiirusega kuni 10,4m/s,  mudelid Finess ja Polaris ulatusega kuni 3meetrit omavad isegi tuulekindluse klassi 3, garanteeritud vastupidavus tuultele kiirusega kuni 13,5m/s  !

Terrassimarkiiside garantii nii kangale, konstruktsioonile kui mootorile on 5 aastat !

Markiisikangad

Markiisikangad, mida pakume, on Saksamaal toodetud Swela Sunvas ja  Sunsilk  kõrgtehnoloogilisi polüesterkangad, mille vastupidavus ilmastikutingimustele ning  päikesekiirgusele on täiesti omaette klassist – ka erksad värvid püsivad aastaid märkimisväärselt pleekimata.

Värvide pleekimiskindlus skaalal 1…8,  kus 8 on parim võimalik, on Swela kangastel 7-8. See on saavutatud ainulaadset patenteeritud värvimistehnoloogiat kasutades, kus teatud temperatuuril kanga ja värvi molekulid ühinevad ning värv moodustab kangaga ühtse terviku.

Samuti on ainulaadne kangaste nanotehnoloogilise lahusega immutatud pind, mis on nii kergelt puhastatav, et selleks piisab isegi tugevamast vihmasajust. Kõik meie pakutavad markiisikangad on vee- ja venimiskindlad. Kanga kuju taastuvusvõime väljavenimise korral on kuni 98%, sellele näitajale ei saa ükski teine markiiiskangas isegi ligilähedale. Kangaste vastupidavuseks keskmise intensiivsusega kodukasutuses loetakse 10+ aastat.

Küsi pakkumist