KARDINAD

RULOOD

MARKIISID

VÄLISED KARDINAD

TURVAKARDINAD

UKSED

PVC-voldikuks

Plastik-voldikuksed

Plastik-voldikuksed valmistatakse 10cm laiustest paneelidest mis ühendatakse omavahel spetsiaalsete ühendusprofiilidega. Servades on 5cm paneelid ning käepidemega profiil ukse liigutamiseks. Uks on standardis varustatud tavalise käepidemega, soovi korral on võimalik uksele lisaks tellida nupuga lihtlukk.

NB! Voldikukse paneelid ei lahe suletud ukse korral kunagi täiesti sirgeks. Seepärast ongi ukse nimeks voldikuks. Sõltuvalt ava laiuse järgi arvestatud uksepaneelide kogusest on uksepaneelid kas vähem või rohkem voltis. Näiteks uksel avasse laiusega 99cm kuni 112cm on ette nähtud 7 paneeli, 99cm laiuses avas on 7 paneeli üsna voltis, 112cm laiuses avas aga on 7 paneeli peaaegu sirgelt. Lisaks ei jaotu paneelide voldid kitsamas avas ühtlaselt, sest puudub volte ühtlustav mehhanism. Uksevoltide ühtlustamiseks tuleb paneele veidi käega kaasa aidata.

Suurim laius üheosalistel plastikust voldikustel on 300cm ja kõrgus sõltuvalt värvitoonist samuti 300cm.

Voldikukse tarne hulka kuulub koostatud voldikuks, paigaldusprofiilid külgedel, riputusprofiil üles, käepide, rasvamääre riputusnuppude määrimiseks ning kinnitustarvikud.

Plastik-voldikuksed on valmistatud PVC-materjalist,  seega sobivad nad hästi niisketesse ruumidesse nagu pesuruumid, sauna riietusruumid, basseiniruumid jne.

Kuna plastikpaneelid ei talu suuremat koormust, sobivad plastikust voldikuksed kasutamiseks mõõduka või vähese kasutustihedusega avade katmiseks.

Küsi pakkumist