KARDINAD

RULOOD

MARKIISID

VÄLISED KARDINAD

TURVAKARDINAD

UKSED

Kardinad

Kardinad koos teiste erineva vormi ja suunitlusega aknakatetega on kodule uue ilme andmisel lihtsaimaks ning efektseimaks tegevusviisiks ning nende valiku kasuks räägivad mitmed põhjused. Kardinad  vähendavad ruumide soojakadusid talvel ning ülekuumenemist suvel, nad tagavad privaatsuse ja kaitsevad  toas olevaid esemeid ultraviolettkiirguse eest, kaitsevad  nii otsese päikesevalguse kui ka uudishimulike pilkude eest.

Salongi külastades saate konsultantidega leida just teile sobivad lahendused ning ühtlasi täpsustada detaile, millega tuleks aknakatte või kardina puhul arvestada: aknalauad, lingid, radiaatorid, aknaavade lähedusse paigutatud või planeeritud mööbel. Vajaduse korral on võimalik disaineriga kokku leppida ka külastuse aeg ning täpsustada vajalikud mõõdud.

Kui värvide ja mustri valikul enda eelistused puuduvad, siis tasub silmas pidada nii seda, et hetkel on moes suured ning julged mustrid ja säravad värvid, kui ka seda, mida teie või teie sisekujundaja arvates võiks konkreetne sisustatav ruum või ruumid vajada nii funktsionaalsuse kui ka vastava meeleolu loomiseks. Salongis on optimaalne valik hetkel tellitavatest kangastest  ning lisaväärtusena pakume kvaliteetset õmblusteenust.

Lisaks tavalistele tüll– või külgkardinatele on endiselt populaarsed ka rooma kardinad ja paneelkardinad. Vastavalt soovile on alati võimalus omavahel kombineerida erinevaid aknakatteid – näiteks ribakardinaid või ruloosid koos külgkardinatega, sest meil on lisaks pakkuda ka suur valik erinevaid kardinapuid ning tarvikuid abistamaks teid tellimuse täiendamisel ja komplekteerimisel.

Küsi pakkumist