KARDINAD

RULOOD

MARKIISID

VÄLISED KARDINAD

TURVAKARDINAD

UKSED

Turvaruloo AR55

Turvaruloo AR55 valge

AR55 RAL7016

AR55 RAL3004

Turvarulood AR55

Turvarulood AR55 on sobivad kasutamiseks keskmise suurusega ukse- ja aknaavade kaitseks vandalismi eest. Turvarulood AR55 on valmistatud profiilist, mis on seest õõnes ja täidetud polüuretaanvahuga, tänu sellele pakub turvaruloo lisaks turvalisusele kaitset ka müra, külma ja kuuma eest.

Suurim soovituslik laius on 3600mm, kardina kogupindala ei tohiks ületada 11m2. Enamlevinud kasutuskohad on aknad ja uksed, teenindusletid  sööklates, kohvikutes, raviasutustes jne.

Turvaruloo AR55 juhtimiseks kasutatakse lint-, vänt- , vedru- või elektriajamit. Lintajami korral on suurim lubatud pindala 4m2 ja kõrguse piiriks 2400mm. Vedruajami korral on kõrguse piiriks samuti 2400mm. Vänt- ja elektriajami korral on suuruse piiriks turvaruloo suurimad lubatud mõõdud. Elektriajamit saab juhtida klahvlüliti, võtmega lüliti või distantsjuhtimispuldiga. Klahv- ja võtmega lüliti on turvalisuse tagamiseks dead-man tüüpi, see tähendab, et turvakardin liigub seni kuni lülitit hoitakse vajutatuna. Distantsjuhtimispuldi korral on lülitus impuls-tüüpi, see tähendab, et nupuvajutusel sõidab turvakardin automaatsel eelnevalt seadistatud lõppasendisse. Seetõttu on eriti oluline enne nupuvajutust veenduda, et turvakardina liikumisteel ei oleks takistusi, ning mitte lahkuda turvakardina juurest enne, kui see on lõppasendis peatunud ! Vajadusel saab elektriajami ühendada juhtbloki abil olemasolevate nõrkvoolusüsteemidega, näiteks kaardisüsteemi ja tuletõrjeautomaatikaga.

Küsi pakkumist