KARDINAD

RULOOD

MARKIISID

VÄLISED KARDINAD

TURVAKARDINAD

UKSED

Kardinasiin "Bridge"

25mm kardinasiin

28mm kardinapuu

Paneelkardinasiin koos siinikatteprofiiliga

Bridge kardinasiin

Bridge kardinasiin – seda tüüpi siini koos vajalike tarvikutega pakume valge ja hõbedase tooniga. Bridge kardinasiini ristlõike mõõt on 10x15mm ja maksimaalne pikkus ühes tükis 6m. Kardinasiini on võimalik painutada, painutuse raadius on 100mm. Kardinasiinid saab kinnitada nii seinale kui lakke.

Siini hind kalkuleeritakse jooksva meetri järgi vastavalt mõõdetud vahemaale.

25mm kardinasiin

Lai kardinasiin – seda tüüpi siini koos vajalike tarvikutega pakume valge, hõbedase, kuldse ja mustas värvitoonis. Laia kardinasiini ristlõike mõõt on 25x8mm ja maksimaalne pikkus ühes tükis 6m. Kardinasiini on võimalik painutada, painutuse raadius on 100mm. Kardinasiinid saab kinnitada nii seinale kui lakke.25 mm lai kardinasiin on saadaval valges, hõbedases, kuldses ja mustas värvitoonis.

Müük jooksva meetriga.

25 mm lai kardinasiin on painutatav ja võimaldab seetõttu katta ka erikujulisi aknaid.

28mm kardinasiin

28mm kardinapuu on saadaval kohapeal nii valges, naturaalses, pruunis kui ka messing toonis ning pikkustes (iga 20cm tagant) 120-360 cm. Antud tootele on võimalus lisada sobivas toonis ja pikkuses U-siin.

Paneelkardinate siinid

Paneelkardinate siinid komplekteeritakse ühe kuni viie realistena, kus riputatavate paneelide arv, laius ja kõrgus ei ole piiratud.

Paneelkardinate siinid sobivad kasutamiseks minimalistliku stiiliga eluruumides, samuti ka büroodes ja kontorites, kus vajaliku õhkkonna loomiseks kasutatakse kardinapaneele.

Paneelkardin koosneb paneele kandvatest paneelkardinakardinasiinidest ja nende külge riputatavatest liikuvatest  paneelidest. Paneele saab valmistada väga erinevatest materjalidest sealhulgas ka rulookangastest ja looduslikest materjalidest.

Küsi pakkumist