KARDINAD

RULOOD

MARKIISID

VÄLISED KARDINAD

TURVAKARDINAD

UKSED

Puitribakardin 50mm, lintredeliga

Valge 50mm riba musta lindiga

50mm valge rina musta lindiga

Puitribakardin

50mm ribade värvivalik

25mm Basswood ja Bamboo

Timberlux 25mm, 35mm ja 50mm

Aknaraamile paigaldatav puitribakardin LUX 25mm ribadega

Puitribakardinad

Puitribakardina kasutamisel interjööris tabatakse kaks kärbest ühe hoobiga – kaetakse soovitud avad ning antakse ruumile uus, luksuslikum ilme.

Pakume eritellimusel valmistatavaid puitribakardinaid riba laiustega 25mm, 35mm ja 50mm. Valikus on erinevates toonides peitsitud või värvitud pärnapuust ning bambusest valmistatud ribadest kardinad. Lisaks on võimalus meilt tellida ka Fauxwoodi ja Timberluxi puitribakardinaid, mille valikute hulgast peaks sobiva värvi- või peitsitooni leidma ka nõudlikeim klient.  . Puitribakardinad sobivad paigaldamiseks nii seinale kui lakke. Saadaval on ka spetsiaalne kinnituskonstruktsioon kardinate kinnitamiseks otse aknaraamile klaasiliistude vahele. Aknaraamile kinnitatavad kardinad saab varustada külmiste juhttrossidega mis hoiavad kardinat aknaraamil paigal. Puitibakardinate juhtimiseks võib kasutada nii pulk-nöör juhtimist kui ka nöör-nöör juhtimist. Soovi korral on võimalus tellida kardinad elektriajamiga.

Puitribakardina tellimisel peab arvestama sellega, et tingituna kardinaribade paksusest on ülestõstetud kardina pakk üsna kõrge, Arvestama peab kardinapaki kõrgusega 11cm + mehhanism bambusribade ja 15cm + mehhanism ülejäänud materjalidest ribadega kardina kõrguse ühe meetri kohta. Eriti oluline on see kardina paigaldamisel ava ette seina peale kohtades, kus soovitakse, et ülestõstetud kardina korral mahub uks või aken kardina alt vabalt läbi käima.

NB!

Kuna puitribakardinate puhul on tegemist naturaalsest materjalist tootega, siis peab arvestama sellega, et tootel võib esineda kardinaribade paindumist sõltuvalt ruumi niiskusastmest. Ribade paindumist võib ette tulla just eriti kuivades-soojades ruumides kus niiskuse protsent on 25 või veelgi madalam. Defektseks loetakse kardin juhul, kui avatud ribade korral on nähtav deformatsioon 2/3 või suurem ribade vahelisest kaugusest või suletud ribade korral paistab mõni koht otsevaates kardinaribade vahelt läbi.

Küsi pakkumist