KARDINAD

RULOOD

MARKIISID

VÄLISED KARDINAD

TURVAKARDINAD

UKSED

Turvakardinad AER56

Rullitav umbprofiilist turvakardinad AER56 on mõeldud kasutamiseks paikades, kus soovitakse lisaks ruumi kaitsmisele piirata ka nähtavus. Umbprofiili saab kombineerida koos võrkprofiiliga, kui soovitakse, et ruumi pääseks ka suletud trelli korral valgust.

Turvakardinate juhtimiseks kasutatakse vänt- või elektriajamit. Väntajami korral võib turvakardin AER56 olla suurusega kuni 3m2. Elektriajamit saab juhtida klahvlüliti, võtmega lüliti või distantsjuhtimispuldiga. Klahv- ja võtmega lüliti on turvalisuse tagamiseks dead-man tüüpi, see tähendab, et turvakardin liigub seni kuni lülitit hoitakse vajutatuna. Distantsjuhtimispuldi korral on lülitus impuls-tüüpi, see tähendab, et nupuvajutusel sõidab turvakardin automaatsel eelnevalt seadistatud lõppasendisse. Seetõttu on eriti oluline enne nupuvajutust veenduda, et turvakardina liikumisteel ei oleks takistusi, ning mitte lahkuda turvakardina juurest enne, kui see on lõppasendis peatunud ! Vajadusel saab elektriajami ühendada juhtbloki abil olemasolevate nõrkvoolusüsteemidega, näiteks kaardisüsteemi ja tuletõrjeautomaatikaga.

Suurimad mõõdud kasutamisel sisetingimustes on laius 7000mm ja pindala 21m2, välitingimustes kasutamisel on laiuse piiriks 4000mm ja suurim pindala 15m2

Küsi pakkumist