KARDINAD

RULOOD

MARKIISID

VÄLISED KARDINAD

TURVAKARDINAD

UKSED

AR40

AR40 TAMM

Turvarulood AR40

Energiasääst turvaruloode ja automaatika abil. Uuri siit.

Turvarulood AR40 on sobivad kasutamiseks väiksemate ukse- ja aknaavade kaitseks vandalismi eest. Turvarulood AR40 on valmistatud profiilist, mis on seest õõnes ja täidetud polüuretaanvahuga, tänu sellele pakub turvaruloo lisaks turvalisusele kaitset ka müra, külma ja kuuma eest.

Suurim soovituslik laius on 2800mm, kardina kogupindala ei tohiks ületada 7m2. Enamlevinud kasutuskohad on väiksed aknad ja uksed, teenindusletid  sööklates, kohvikutes, raviasutustes jne.

Turvaruloo AR40 juhtimiseks kasutatakse lint-, vänt- või elektriajamit. Lintajami korral on suurim lubatud pindala 4m2 ja kõrguse piiriks 2400mm. Vänt- ja elektriajami korral on suuruse piiriks turvaruloo suurimad lubatud mõõdud. Elektriajamit saab juhtida klahvlüliti, võtmega lüliti või distantsjuhtimispuldiga. Klahv- ja võtmega lüliti on turvalisuse tagamiseks dead-man tüüpi, see tähendab, et turvakardin liigub seni kuni lülitit hoitakse vajutatuna. Distantsjuhtimispuldi korral on lülitus impuls-tüüpi, see tähendab, et nupuvajutusel sõidab turvakardin automaatsel eelnevalt seadistatud lõppasendisse. Seetõttu on eriti oluline enne nupuvajutust veenduda, et turvakardina liikumisteel ei oleks takistusi, ning mitte lahkuda turvakardina juurest enne, kui see on lõppasendis peatunud ! Vajadusel saab elektriajami ühendada juhtbloki abil olemasolevate nõrkvoolusüsteemidega, näiteks kaardisüsteemi ja tuletõrjeautomaatikaga.

Küsi pakkumist